Microsoft Power BI

Bulut Tabanlı Veri Analiz Aracı
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut88.0 MB
  • Sürüm3.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMicrosoft Corporation
İşletme verilerinizi dilediğiniz yarden ve dilediğiniz zaman izlemenize imkan tanıyan kullanışlı bir Bulut Tabanlı Veri Analiz Aracıdır.

İşletme verilerinizi dilediğiniz yarden ve dilediğiniz zaman izlemenize imkan tanıyan kullanışlı bir Bulut Tabanlı Veri Analiz Aracıdır.

Microsoft tarafından kurumlara özel olarak geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama temel olarak, kullanıcıların işletmelerine ait verilerini analiz etmesi ve istatistiksel olarak incelemesini sağlıyor.

Microsoft Power BI ile hızlı bir şekilde panolarınızı görüntüleyebilir, etkileşime geçebilir, iş arkadaşlarınızla paylaşabilir ve saniyeler içerisinde incelemeler yapabilirsiniz.

Kullanıcılara sunduğu mobil erişim sayesinde işletmeniz ile sürekli bağlantıda kalarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Kullanıcılarına sunduğu kolay dokunmatik kontroller ile eşsiz bir deneyim sunan Microsoft Power BI ile bir uzmana ihtiyaç duymadan verilerinizi etkileşimli olarak araştırın ve sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşın. İşletmenize 360 derece bakış için zengin panolar sunan uygulama, son derece gelişmiş görselleştirmeler, grafikler, haritalar ve tablolar ile birlikte geliyor.

İş arkadaşlarınızın panolarını görüntüleyebileceğiniz uygulama ile arkadaşlarınızı panoları görüntülemeye davet edebilirsiniz. Panolarınızı doğrudan Power BI uygulamasından iş arkadaşlarınızla paylaşarak onlarla veriler üzerinde ortak çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vurgulamak istediğiniz önemli verileri tanımlamak için anlık görüntüler alın ve ek açıklamalar ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte incelemelerinizi e-posta veya diğer popüler sosyal ağlar ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Microsoft Power BI indir